Bezvýkopové opravy

Jak probíhají práce na bezvýkopových opravách potrubí?

V naší firmě provádíme dvě různé metody bezvýkopových oprav: INSAK® a UV liner.

INSAK

Metoda INSAK představuje vhodné řešení pro potrubí různých tvarů a materiálů. Vložku tvoří jedna nebo více vrstev netkané textilie vyrobené ze syntetických vláken.

INSAK je metodou rukávcově inverzní. Důležitou roli hraje vnější vrstva z nepropustné PVC folie, schopné zajistit vzduchotěsnost i ochranu při sycení, přepravě a instalaci. Po umístění do potrubí a následném vytvrzení utvoří hladký vnitřní povrch.

V rámci finálních prací otevřeme s využitím robota zaslepené domovní přípojky. Budete-li si přát, osadíme klobouk do místa napojení přípojky na stoku. Nakonec vše pečlivě zkontrolujeme kamerou - záznam budete mít k dispozici na CD či DVD.

UV liner

Základem metody UV liner je bezešvá vložka se strukturou mřížky, která je vyrobena ze skelných vláken. Potřebnou tloušťku vložky stanovíme pomocí statického výpočtu. Zohledníme přitom profil, míru poškození, výšku hladiny spodní vody i hloubku uložení potrubí.

Použitá vložka je nasycena polyesterovou nebo vinylesterovou pryskyřicí obsahující jen minimální množství styrénu. Po instalaci do potrubí dosáhneme jejího vytvrzení za pomoci UV záření, díky čemuž vznikne nové plastové potrubí.

Finalizační práce probíhají stejně, jako v případě metody INSAK. Pomocí odfrézování robotem otevřeme zaslepené domovní přípojky. Nakonec provedeme detailní kamerovou kontrolu, při níž pořídíme záznam, který vám dáme k dispozici na CD či DVD.

tel:
+420 585 313 549
fax:
+420 585 150 649
e-mail:
bmh@bmh.cz
web:
www.bmh.cz
  • Ondřejova 489/13
  • Olomouc - Chválkovice
  • 779 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.